Recepty v kategorii: Recenze

Taky neradi kupujete zajíce v pytli? Pro mě, když se rozhodnu si pořídit něco do domácnosti, je dost důležité, abych měla nějakou představu, co kupuji. Jsem proto ráda, že mám teď možnost recenzovat různé kuchyňské výrobky, a tak si je vyzkoušet na ostro.

Recenzování nuda není

Je to vždycky vcelku legrace se učit s něčím novým a číst k tomu pečlivě návody. Jak já návody nemám ráda! Vždycky jsem se jim vyhýbala jako čert kříži, protože přeci proč? To nějak intuitivně zvládnu. A ono tudle nudle. Od jisté doby (ten moment si pamatuju přesně – utírala jsem celou kuchyň od špatně utěsněného mixéru) si dávám bacha.

Moje recenze by vám měly tedy život hlavně usnadnit. Pomoci vám s výběrem a ujasněním si, jestli se vám věc bude nebo nebude hodit.

Nerada mažu med kolem huby, takže když se mi něco nelibí, napíšu to.

Zároveň ale chápu, že každý máme třeba trochu jiné potřeby.

Pište a dejte vědět svůj názor

Každý jsme jiný. Proto budu ráda, když mi i vy napíšete svůj názor na recenzované věci, nebo třeba odkážete jiným směrem (nemyslím mezi půlky).

Co tu tedy máme?

Vyzkoušela jsem například super výkonný smoothie mixér od českého výrobce G21 Vitality – recenze je tady.

Nebo co třeba takové litinové nádobí? Vydrží věčnost, je super kvalitní ale zároveň se docela pronese a je to investice. Za mě ale stále stojí za to.

Stále chybí, ale brzy tu přibude recenze na skvělý ruční mixér a food procesor, který se hodí i do té nejmenší kuchyňky. Dále bude následovat kuchyňský robot Promesso. Za mě to byly vysloveně Vánoce si s ním hrát.

Co by vás zajímalo? Máte jiné zkušenosti? Píšte.

Čubí recenze – tyčový mixér VitalStick Pro s Food Procesorem

Spolupráce s českou firmou G21 Vitality je radost. Pokud mou stránku čtete delší dobu, všimli jste si, že už jsem měla možnost vyzkoušet jejich skvělého robota Promesso a smoothie maker Smoothie Vitality. Jak na robota, tak na smoothie maker jsem napsala recenze a teď to vezmu do třetice s dalším bezva pomocníkem do kuchyně – tyčovým mixérem VitalStick pro s Food Procesorem.

Čubí recenze – mixér G21 Perfect Smoothie Vitality

Před časem jsme se s českou firmou G21 Vitality domluvili na spolupráci a testování jejich produktů. G21 vyrábí celou řadu pomocníků do kuchyně, proto se můžete těšit na naše testovací hrátky s ručním mixérem a food procesorem nebo třeba na testování kuchyňského robota (který toho v kuchyni zvládá pomalu víc než já?!). První otestovanou vlaštovkou, nebo spíše pořádným kondorem, dnes ale bude mixér G21 Perfect Smoothie Vitality.

Čubí recenze – Ovocná kytice Frutiko – Dárek, který překvapí, potěší a nasytí

Rádi dáváme dárky. Ještě radši je dáváme, když jsou nějak originální, udělají radost a jsou k užitku. To je podle mě často docela oříšek a v dnešní době konzumu, kdy si každý koupí, co potřebuje, když to potřebuje, tak je o to těžší něčím překvapit. Nedávno můj Čubí muž narazil na naprosto skvělý dárek! O co jde? Čtěte dál!
keyboard_arrow_up