Recepty v kategorii: Recenze

Taky neradi kupujete zajíce v pytli? Pro mě, když se rozhodnu si pořídit něco do domácnosti, je dost důležité, abych měla nějakou představu, co kupuji. Jsem proto ráda, že mám teď možnost recenzovat různé kuchyňské výrobky, a tak si je vyzkoušet na ostro.

Recenzování nuda není

Je to vždycky vcelku legrace se učit s něčím novým a číst k tomu pečlivě návody. Jak já návody nemám ráda! Vždycky jsem se jim vyhýbala jako čert kříži, protože přeci proč? To nějak intuitivně zvládnu. A ono tudle nudle. Od jisté doby (ten moment si pamatuju přesně – utírala jsem celou kuchyň od špatně utěsněného mixéru) si dávám bacha.

Moje recenze by vám měly tedy život hlavně usnadnit. Pomoci vám s výběrem a ujasněním si, jestli se vám věc bude nebo nebude hodit.

Nerada mažu med kolem huby, takže když se mi něco nelibí, napíšu to. Produkty na recenzování si vybírám já. Nefunguje to tedy tak, že mi firma zaplatí nebo pošle produkt a já jim ho vychválim za každou cenu.

Zároveň ale chápu, že každý máme třeba trochu jiné potřeby.

Pište a dejte vědět svůj názor

Každý jsme jiný. Proto budu ráda, když mi i vy napíšete svůj názor na recenzované věci, nebo třeba odkážete jiným směrem (nemyslím mezi půlky).

Co tu tedy máme?

Vyzkoušela jsem například super výkonný smoothie mixér od českého výrobce G21 Vitality – recenze je tady.

Nebo co třeba takové litinové nádobí? Vydrží věčnost, je super kvalitní ale zároveň se docela pronese a je to investice. Za mě ale stále stojí za to.

Stále chybí, ale brzy tu přibude recenze na skvělý ruční mixér a food procesor, který se hodí i do té nejmenší kuchyňky. Dále bude následovat kuchyňský robot Promesso. Za mě to byly vysloveně Vánoce si s ním hrát.

Co by vás zajímalo? Máte jiné zkušenosti? Píšte.

Jaký byl rok 2023 a top 3 recepty roku

Ohlížíte se za uplynulým rokem a říkáte si, jaký byl a jestli byste ho třeba chtěli prožít ještě jednou? Já, nebo spíše my jako Víc než kuchařka, jsme porušili tradici a poslední dva roky tak neudělali… Snad kvůli únavě, nedostatku času. Těžko říct. Letos se ale zdá, že nám trošku té energie zůstalo a já se tedy zkusím zpětně probruslit rokem 2023 a podělím se s vámi o nějaké ty zákulisní informace a tedy i o to, jak jsme se měli.
Souse vide G21 Akura wifi - nádherný steak v souse vide procesu
star_border

Kuchti.me recenze – Sous vide G21 Akura Wifi

Metoda vaření sous vide pro mě byla a vlastně stále ještě je velkou neznámou. Existuje totiž vlastně obrovské množství receptů, které se pomocí vaření ve vakuu za nízké teploty dá připravit. A o tom právě sous vide je. Jsem proto ráda, že mám možnost pro vás napsat recenzi na velmi sympatickou mašinku neboli ponorný vařič od firmy G21 Vitality –  Sous vide Akura Wifi.

Co nám přinesl rok 2020

Rok 2020 se nám všem určitě zapíše na dlouhou dobu do paměti. Jednoduše bych ho popsala rokem veletočů a jako jednou velkou jízdou na horské dráze – od toho nejlepšího, po to nejhorší. Jak se dařilo mě, nám, Víc než kuchařce? Pojďte se se mnou zasmát a pomodlit se, aby byl rok 2021 klidnější.
G21 Vitality Gourmet damascus - dárkový box
star_border

Kuchti.me recenze – Sada damaškových nožů G21 Gourmet Damascus

Po nějaké době tu mám pro vás další recenzi a tentokrát na to půjdeme pěkně zostra a to doslova. O mé spolupráci s českou značkou G21 Vitality jsem psala v předchozích recenzích a vesele pokračujeme dál. Do ruky jsem tentokrát dostala sadu 3 kuchyňských nožů z damascenské oceli a pokud jsem si kdy myslela, že umím správně krájet, tak mě tyto super nože vyvedly z omylu.
G21 Vital stick PRO s praktickým držákem
star_border

Kuchti.me recenze – tyčový mixér VitalStick Pro s Food Procesorem

Spolupráce s českou firmou G21 Vitality je radost. Pokud mou stránku čtete delší dobu, všimli jste si, že už jsem měla možnost vyzkoušet jejich skvělého robota Promesso a smoothie maker a mixér Perfect Smoothie Vitality. Jak na robota, tak na smoothie maker jsem napsala recenze a teď to vezmu do třetice s dalším bezva pomocníkem do kuchyně – tyčovým mixérem VitalStick pro s Food Procesorem.
G21 Promesso - super hnětátko v akci
star_border

Kuchti.me recenze – Kuchyňský robot Promesso od G21

Naše spolupráce s českou firmou G21 VItality pokračuje a testovat jejich zařízení do kuchyně je radost. Minule jsem se dívala na hodně ostré zoubky mixéru-smoothie makeru Smoothie Vitality. Mrkněte i na jeho recenzi. Tentokrát budu pokračovat s větším kalibrem. Do ruky se mi totiž dostal Pan Robot G21 Promesso.
G21 Perfect Smoothie vitality - nastavitelná rychlost a super jednoduché ovládání
star_border

Kuchti.me recenze – mixér G21 Perfect Smoothie Vitality

Před časem jsme se s českou firmou G21 Vitality domluvili na spolupráci a testování jejich produktů. G21 vyrábí celou řadu pomocníků do kuchyně, proto se můžete těšit na naše testovací hrátky s ručním mixérem a food procesorem nebo třeba na testování kuchyňského robota (který toho v kuchyni zvládá pomalu víc než já?!). První otestovanou vlaštovkou, nebo spíše pořádným kondorem, dnes ale bude mixér G21 Perfect Smoothie Vitality. Případně můžete také mrknout na mou novější recenzi mulfifunkčního mixéru (který se umí i sám umýt!) – Blender G21 Comfort.
Ovocná kytka - čekejte krásně naaranžované ovoce
star_border

Kuchti.me recenze – Ovocná kytice Frutiko – Dárek, který překvapí, potěší a nasytí

Rádi dáváme dárky. Ještě radši je dáváme, když jsou nějak originální, udělají radost a jsou k užitku. To je podle mě často docela oříšek a v dnešní době konzumu, kdy si každý koupí, co potřebuje, když to potřebuje, tak je o to těžší něčím překvapit. Nedávno můj Čubí muž narazil na naprosto skvělý dárek! O co jde? Čtěte dál!
Čubí recenze - litinová pánev Skeppshult
star_border

Kuchti.me recenze – Litinová pánev Skeppshult

Před časem jsem dostala na otestování tuhle super litinovou pánvičku a už byl nejvyšší čas o ní také něco napsat. Nevím, jaké jsou vaše zkušenosti s litinovým nádobím, ale pro mě to bylo poprvé a bylo potřeba si trošku zvyknout na nějaké ty specialitky, jak s litinou zacházet a o pánev se pěkně starat.