Rádi dáváme dárky. Ještě radši je dáváme, když jsou nějak originální, udělají radost a jsou k užitku. To je podle mě často docela oříšek a v dnešní době konzumu, kdy si každý koupí, co potřebuje, když to potřebuje, tak je o to těžší něčím překvapit. Nedávno můj Čubí muž narazil na naprosto skvělý dárek! O co jde? Čtěte dál!

Recenze ovocné kytice Frutiko - super hezké balení
Recenze ovocné kytice Frutiko – super hezké balení

Dárkový očistec

Vždycky je pro mě očistec vymyslet dárek – chtěla bych, aby byl skvělý, aby se líbil, nebyla to blbost, kterou by pak obdarovaný nejradši hodil někam do koše. Trpím jak zvíře a není mi to příjemné, nemám na to prostě buňky. Proto jsem tak trochu skepticky hleděla přes Čubo-mužovo rameno, když mi ukazoval ovocné a jiné jedlé kytice. Není to blbost? Udělá to radost? Nechala jsem se překecat a jsem za to ráda. Koupili jsme naší první ovocnou kytici!  

Ovocná kytice přijíždí

Kdybych měla první dojem shrnout do pár slov, tak bych určitě řekla, že je to prostě a jednoduše krásný a voňavý!

V první řadě vás praští do očí, že je to moc hezky naaranžované – ovoce je krásně vykrojené, nazdobené a ještě kytku dostanete buď v krásném hrnečku, nebo v barevném květináči (takže využijete dál).

Ovocná kytice Frutiko - čekejte krásně naaranžované ovoce
Ovocná kytice – čekejte krásně naaranžované ovoce

Oči už se pokochaly a teď rypáček. Je jedno, jestli máte ovocnou nebo čokoládovou kytku, protože ta vůně vám dá pusu na čelo a obejme vás. Je to krásný.

A do třetice všeho nejlepšího? Kytku můžete vlastně komplet celou sníst – tedy až na květináč a tyčky, které ovoce drží. Tohle totiž s obyčejnou kytkou – kytkou udělat nemůžete.

Ovocná kytice Frutiko - celé je to k nakousnutí
Ovocná kytice Frutiko – celé je to k nakousnutí

Jaká je tedy naše zkušenost?

Krom první zkušenosti mě samotnou ještě jednou překvapil Čubí muž, když mi jen tak (protože jsem hodná a milá a tak vůbec) nechal poslat ovocnou kytici. Opět to byla super zkušenost. Ovoce bylo čerstvé, krásně naaranžované a všechno tak úžasně vonělo.

Připravte se na to, že největší bitka bude o kousky, které jsou nazdobené čokoládou. Vřele doporučuji si při objednávání na kytku ještě nějaké přidat navíc (před odesláním objednávky se vás web zeptá). Také kytku můžete doplnit přáníčkem s vlastním textem nebo třeba ananasem v čokoládě s jménem obdarovaného nebo se vzkazem.

Recenze ovocné kytice Frutiko - veliká radost to je :)
Recenze ovocné kytice Frutiko- veliká radost to je 🙂

Pokud kytku objednáte někomu jako dárek, tak je to taky zážitek. Obdarovanému přijde smska, že mu bude doručen dárek – nemá tušení jaký, ale těší se. A v den, kdy mu doručení naplánujete, dárek doveze jejich vlastní sympatický kurýr speciálním autem s chlazením. Celá kytice je krásně zabalená a vy už jen trháte stužku a přes průhlednou fólii se snažíte prosápat k ovoci. A jestli kytka udělá radost? Sto procentně (a mě můžete věřit, protože jsem profi skeptik)!

Něco dobrého pro kluky, holky, malé, velké…

Pokud vám přijde, že tohle je dárek jen pro nás holčičky, tak ani náhodou. Na webu jsou varianty dívčí, ženské, ale také pro mužské polovičky. Bez problému si tu vybere ovocomilec, ale i čokoládomilec. Pro klasiky mají taky moc hezké normální běžné květinové vazby nebo spoustu originálních bonboniér z krásně ozdobeného čerstvého ovoce v čokoládě.

Ovocná kytice Frutiko - ovocnomilové i čokoládomilové si užijí
Ovocná kytice Frutiko – ovocnomilové i čokoládomilové si užijí

Takže kdo hledá tip na něco netradičního a milého třeba nablížícího se Valentýna, který nás už hodně brzy čeká, vřele doporučuji 🙂 Objednávejte co nejdřív, protože mám podezření, že toho budou mít ve Frutiku víc než dost. Termín doručení si můžete zvolit jakýkoli – tedy klidně 14.2, i když objednáte hned, ať na to pak už nemusíte myslet. Osobně odeberete v Praze nebo Brně a jinak čekejte kurýra po celé republice (vozí i o víkendech, ve Středních Čechách a v Brně si dokonce můžete vybrat hodinu, kdy kytici chcete nechat dovézt).

Stojí to za ty peníze?

Rozhodně! I když poprvé člověk při objednávání možná trošku váhá, po předání první kytky nebudete chápat, jak vás vůbec takové pochyby mohly napadnout

Hezké dárkové zážitky a milého sladkého Valentýna
Paní Čuba

PS. Sdílejte tuhle ovocnou radost i mezi své přátele a já pak budu moc ráda, když mi dáte vědět, jak se kytka líbila.

Líbila se vám recenze? Sdílejte jí s přáteli ;o) Díky!

TIP na dárek, radost zaručena :)

Po roce intenzivní práce na naší nové kuchařce Vám představuji Velkou obědovou bichli. Vypiplaly jsme ji k ještě větší dokonalosti, a to i díky zpětné vazbě od Vás, našich čtenářů.

Čeká Vás 190 receptů na skvělé vyvážené obědy do krabičky i na talíř, do práce i na výlet. Žádné složité vaření, vše z dostupných surovin a s recepty seřazenými podle sezon.

Koupit novinku či balíček se Svačinkovou bichlí

Výhodný balíček obou našich kuchařek

Koupit dokonalý kuchařkový pár

Kolik byste dal/a produktu hvězdiček? (víc = lepší)
Bych blilCelkem hnusnýBrý...noBezva sváčaGastronomickej orgáč! (hodnoceno: 5x, průměr: 5,00, nejlepší: 5)
Loading...

Přečteno 1 562x

Další příspěvky z kategorií: