Paní Čuba a Čubí muž
Paní Čuba a Čubí muž

Když byla paní Čuba ještě malou nemotornou Čubičkou, motala se ráda své mamince při vaření pod nohama a zcela fascinována sledovala přípravu nejrůznějších dobrot a pečlivým okem zvědavého dítka si fixovala do paměti, jakpak se každý recept dělá.

Když už dospěla do věku, kdy jí nebylo svěření ostrých předmětů do rukou životu nebezpečné, začala paní Čuba s prvními kulinářskými experimenty. Jak už se tak říká, chybami se člověk učí a stejně tak i ona si postupně upamatovávala, co a jak se má a naopak co opravdu není vůbec ale vůbec dobrý nápad.

Vaření, pečení, smažení, dušení a následné spokojené trávení se pro paní Čubu stalo příjemným způsobem relaxace po celodenních náročných mentálních výkonech a s postupem času si našla i celou řadu věrných, kteří nejen že byli ochotni její recepty testovat, ale shledali je zároveň i natolik chutnými, že představa jejich opakované konzumace nevyvolávala dávící reflex, ale naopak Pavlovovo spokojené slinění.

Z malé Čubičky vyrostla všemi mastmi mazaná, okouzlující a neskonale skromná paní Čuba, která se rozhodla své kulinářské úspěchy i neúspěchy zprostředkovat svým současným a budoucím obdivovatelům jako online recepty.

Jak se říká: „Všechno už tu jednou bylo,“ a paní Čuba nemá touhu aspirovat na šéfkuchaře roku. Touto cestou by jen ráda přiblížila to, co je jí blízké a baví i tlupu kolem ní. Snad pro Vás recepty paní Čuby budou přínosem a milým zpestřením ve světě online kuchařek.

A proč zrovna Čuba? Co to vlastně znamená? To se dočtete zde (na wikipedii to kupodivu ještě vysvětlené není!).

A pokud hledáte možnosti spolupráce a reklamy, i tomu se nebráním, ba naopak! Pokud to bude přínosné pro všechny strany (pro naše čtenáře, pro Vaší firmu i pro mě), tak budu moc ráda, když se mi ozvete!