Podmínky použití tohoto webu

Zdravíčko žroutci!

Jsem ráda, že jste našli mé stránky. Jako jejich vlastníci vám musíme sdělit několik důležitých pravidel, kterými se náš web řídí. Více o provozovateli stránek se dozvíte zde.

Používáním webu na adrese www.receptypanicuby.cz vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly.

Pokud však s pravidly nesouhlasíte, nezbývá jiná možnost, než vám říci na shledanou a poprosit vás, abyste opustili tento web.

Děkujeme za pochopení.

Pája a Tom (Paní Čuba a Čubí muž)

Věnujte prosím také pozornost ochraně osobních údajů a informacím o cookies.


Nakládání s obsahem serveru receptypanicuby.cz, který je chráněn autorským právem, se řídí zákonem č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v účinném znění. Chcete-li kterýkoliv zveřejněný materiál převzít dle §34 (1) c), případně jej dále šířit jiným způsobem, vyžádejte si prosím předem souhlas vydavatele; bez jeho souhlasu není převzetí dovoleno.

Web smíte používat pouze pro osobní potřebu a pro účely, které jsou výhradně neziskové. Smíte si jeho obsah tisknout, pouze však pro soukromé využití bez dalšího šíření, případně odeslat několika svým blízkým známým e-mailem.

Nemůžete však bez našeho písemného souhlasu články, recepty ani fotografie upravovat, kopírovat, publikovat na jiných webech, šířit prostřednictvím jiných médií (sdílet odkazy na články zde na webu můžete, to naopak vítáme s otevřenou náručí) nebo z nich vytvářet jiná díla, a to ani při uvedení zdroje. S domluvou většinou nemáme žádný problém.

Používání tohoto webu je na vaše vlastní riziko. To, že nám nějaký recept chutná neznamená, že bude zaručeně chutnat Vám, stejně tak to, že nějaký produkt z recenze nám vyhovuje neznamená, že bude vyhovovat i vám.

Náš web může odkazovat na jiné stránky a weby, které neprovozujeme. Pokud na takový odkaz kliknete, budete přesměrování na web jiného provozovatele. Zde budou pochopitelně platit jiná pravidla pro použití webu a ochranu osobních údajů, za která neručíme a která vám doporučujeme si přečíst.

V případě odkazů vedoucích na produkty v eshopech jiných provozovatelů dochází k nákupu a tudíž i uzavření smlouvy až na zprostředkovatelském eshopu. Tím pádem i případné reklamace je následně nutné řešit s tímto eshopem a ne s námi.

Tyto podmínky použití se mohou kdykoli a bez předchozího upozornění změnit. Veškeré změny platí ihned od okamžiku jejich zveřejnění. Je na vás, abyste se s nimi seznámili. Odkaz na tyto podmínky se nachází na každé stránce tohoto webu.

Poslední změna: leden 2019

 

190 receptů, 190 Kč sleva. Jen teď!
Na tuto mou kuchařku
close-image