Kampaň, ve které se o tisku rozhodne, je zde!!
https://www.hithit.com/svacinkovabichle

Dá se koupit i tištěná Velká svačinková bichle? Plánujete Bichli i vytisknout? Měla bych zájem o tištěnou verzi. Spoustu podobných otázek či proseb jsme dostali od vydání elektronické verze naší e-kuchařky. Jak to tedy bude? A co chystáme?

Velká svačinková bichle - e-kuchařka

Pořád si stojíme za tím, že na elektronické verzi se nám líbí hned několik věcí. Je šetrnější k přírodě (nepotřebuje papír = stromy a na doručení není potřeba nafta ani benzín) a má bleskovou navigaci. Ale musíme uznat, že papír má také své. I my rádi listujeme v klasických knihách.

Pokusíme se o tisk, ale bez vás to nedáme

Zájem o tištěnou Bichli je tak velký, že jste nás přesvědčili a my to zkusíme. Nic není jisté. Budeme s tím potřebovat pomoc od vás všech, kdo jste o Velké svačinkové bichli alespoň v koutku duše tajně uvažovali. Připravujeme crowdfunding kampaň a pokud se vybere cílová částka potřebná na tisk, Velkou svačinkovou bichli vytiskneme.

Pokud se nevybere cílová částka, všichni, kdo nás v rámci kampaně podpořili, dostanou své peníze zase zpět. A Bichle bude nadále jen jako e-kuchařka. Ale my věříme, že to dopadne!

Kampaň odstartuje v úterý 25. srpna v 16:00!

Velká svačinková bichle - kniha

Kdo zakoupí elektronickou verzi do 15. 7. 31. 7., to vyhrál. Proč?

Už jste si možná všimli, že s každou naší novinkou získávají naši stávající zákazníci něco navíc. Proto jsme si dlouho lámali hlavu s tím, jak to udělat férově pro všechny. A pak to přišlo.

Druhá kniha zdarma pro ty, kdo dříve zakoupili e-kuchařku

Všichni, kdo Velkou svačinkovou bichli v elektronické verzi zakoupili nebo ještě zakoupí do 15. 7. 31. 7. 2020 (na vaše mnohé žádosti jsme termín prodloužili) a zároveň nás pak podpoří v rámci kampaně v září zakoupením tištěné Bichle, získají od nás druhou tištěnou knihu zdarma!

Před Vánoci se druhá určitě bude hodit a ve výsledku ušetříte.

Koupit e-kuchařku můžete zde

Za každé 3 prodané tištěné Bichle vysadíme strom

Protože bychom přírodě rádi vrátili víc, než si od ní vezmeme, za každé 3 prodané tištěné Velké svačinkové bichle vysadíme 1 strom. Sázet budeme na území ČR ve spolupráci s organizací homefortrees.com.

A sázet budete moci s námi i vy, kdo si tištěnou Bichli pořídíte! Zkrátka jednou za čas si uděláme společně hezký den v přírodě, vezmeme děti a rodinku, připravíme hromadu svačinek a budeme sázet stromky.

K zamyšlení: Z jednoho dospělého smrku se vyrobí cca 160 000 listů formátu A5*. Bichle bude také ve formátu A5, bude mít cca 420 stránek = 210 listů. Teoreticky tak z jednoho dospělého stromu vytiskneme 760 Bichlí.

Jeden dospělý listnatý strom vyrobí cca 1000 litrů kyslíku za den. Člověk vydýchá za den cca 350 litrů. Osobní auto na ujetí 1 kilometru spotřebuje cca 90 litrů** (dodávka nebo náklaďák doručující balíky spotřebuje dvojnásobek).

* zdroj například tento článek od National Geographic
** zdroj tento článek od Lesy ČR

Nepovažujeme se za nějaké extrémní ekology. Ale takovéhle zamyšlení neuškodí nikomu. Třeba tím i nějaké další firmy inspirujeme.

Jaký je tedy plán?

15. července

Bichle zdarma pro

… všechny, kdo zakoupí elektronickou verzi kuchařky do 15. 7. 31. 7. a následně nás podpoří v crowdfundingu zakoupením tištěné Bichle, získají druhou knihu úplně zdarma.

E-kuchařka je k zakoupení zde

15. července
25. srpna 16:00

Startuje naše kampaň na HitHit.com

Teď jde o všechno! Bez vás to nedopadne. Každá koruna, každé sdílení, každá zmínka, vše se počítá. Zmákneme to společně?

25. srpna 16:00
26. srpna – 23. září

Makáme jako draci

Chystáme tiskové podklady, ladíme detaily, modlíme se, aby vše dopadlo a stres jede na plné obrátky.

26. srpna – 23. září
24. září 16:00

Kampaň končí, vybrali jsme cílovou částku?

Pokud ano, za 5 dní dostaneme od HitHitu vybrané peníze a odesíláme do tiskárny. Pokud ne, ti, kdo nás podpořili, dostanou peníze zpět a my dál prodáváme pouze elektronickou verzi.

24. září 16:00
říjen

Tiskárna tiskne a my se opět modlíme

Proč? Aby vše dopadlo v pořádku. Aby kniha vypadala podle našich představ, aby se nic nepokazilo, aby fotky nebyly moc tmavé, aby se vše stihlo… A také chystáme křest.

říjen
listopad (upřesníme)

Křest Bichle

Je vytištěno! Zaskládáme si ložnice knihami a Bichli pokřtíme, jak se na novou kuchařku sluší a patří.

listopad (upřesníme)
ihned po křtu

Odesíláme Bichli k Vám, podporovatelům

Balíme, odesíláme a vy se můžete těšit na to, až poprvé prolistujete naší krásnou voňavou tištěnou kuchařku.

ihned po křtu
prosinec

Bichle je v prodeji za plnou cenu

Tištěná Velká svačinková bichle je k zakoupení na našem webu a u našich partnerů již za plnou cenu, nikoli za tu zvýhodněnou z kampaně.

Přes Vánoce odpočíváme a nabíráme síly na vydání další kuchařky. 🙂

prosinec

Kampaň, kde se rozhodne o tisku a kde si můžete předobjednat tištěnou Bichli a tím jí i pomoci na svět, je zde: https://www.hithit.com/svacinkovabichle

A kdo jste dočetli až sem na konec, tak vám prozradíme ještě něco. Velká svačinková bichle – i ta vytištěná – bude perfektně fungovat dohromady s naší aplikací #vicnezkucharka. Jak, to si zatím necháme pro sebe a představíme to až se spuštěním kampaně, ale těšte se na to, protože to bude něco naprosto božího! 🙂

Chcete vědět, jak postupují přípravy na tisk a chcete, abychom se vám připomenuli, až kampaň odstartuje? Přihlaste se dole pod článkem k odběru nových receptů (pokud je ještě neodebíráte), sledujte Velkou svačinkovou bichli na Facebooku a stories na Instagramu @svacinkovabichle a nic vám určitě neuteče.

Jak nám můžete pomoci už teď?

Pokud se vám Velká svačinková bichle líbí, mluvte o ní s lidmi. Posílejte jim a sdílejte odkaz, kde je ke stažení 66 stránková ukázka – www.svacinkovabichle.cz/ukazka, šiřte, co chystáme a co jsme zač.

Pokud máte známého v novinách, redakci časopisu, v rádiu či televizi a myslíte, že bychom pro ně mohli být zajímaví, budeme nesmírně vděční za zkontaktování nebo doporučení (náš email je bichle@blogkuchtime.cz).

Mockrát díky za váš zájem a za to, jak moc nám píšete, že máte o tištěnou Bichli zájem, dodává nám to energii, odhodlání a optimismus, že to vše klapne!

Pája a Veru, autorky Velké svačinkové bichle.
A také Páji Tom, který se stará o marketing a fungování eshopu.

Sdílet na Facebooku tento článek

Sdílet na Facebooku 66 stránkovou ukázku Bichle

Otázky, aby nejasnosti neměly šanci:
1) Znamená to, že když nyní koupím elektronickou verzi Bichle, pak dostanu zdarma i tištěnou knihu?
Ne. Pokud a) do 15. 7. koupíte el. verzi Bichle a b) následně nás v crowdfunding kampani v září podpoříte zakoupením odměny s tištěnou Bichlí, dostanete k tomu od nás druhou Bichli zdarma*.
2) Abych mohl/a získat tištěnou Bichli, musím nyní do 15. 7. zakoupit el. verzi?
Ne, nemusíte. Tištěnou Bichli v kampani bude moci zakoupit kdokoli. Ale naši zákazníci, kteří do 15. 7. zakoupili el. verzi k té tištěné z kampaně pak získají ještě druhou knihu zdarma*.

* pokud kampaň dopadne, pokud se cílová částka nevybere, dostanete své peníze z kampaně zpět.Líbí se vám recept ? Sdílejte ho s přáteli ;o) Díky!

Kolik byste dal/a receptu hvězdiček? (víc = lepší)
Bych blilCelkem hnusnýBrý...noBezva sváčaGastronomickej orgáč! (hodnoceno: 4x, průměr: 5,00, nejlepší: 5)
Loading...
Přečteno 5 474x

Další recepty z kategorií:

Mrkněte na můj nový projekt:

Víc než kuchařka - chytré plánování a nakupování

Jídelníček v čase karantény a náš nový projekt #vicnezkucharka. Mrkněte rovnou na www.vicnezkucharka.cz a nebo na článek zde na blogu, kde se dočtete, o co vlastně jde a proč to celé vzniklo.

Napsala

Bafinky baf. To jsem já, Pavlína osobně. Dobré jídlo, kvalitní šlofíček, pohodoví lidé, černý humor a moje nejmilejší polovička - pro mě jednoduchý recept na spokojený život v dnešním chaosu.

Chcete o mně vědět více?