Množí se počet bytostí, které si lámají hlavu nad tím, co vlastně paní Čuba znamená. Otázka to je téměř filozofická a Čubě samotné nedala dlouhou dobu spát. Ottův slovník naučný také mlčel.  Přemýšlela, jak tento komplexní koncept vysvětlit tak, aby to dávalo hlavu i obě paty.

Nakonec z těchto bezesných nocí (jinak Čuba spí jako poleno) vzešel tento postřeh:

Paní Čuba je označení multifunkční bytosti ženského pohlaví, která umí jednou rukou krájet, druhou rukou smažit na pánvi, jednou nohou u toho vytírat podlahu a druhou nohou žehlit Čubímu muži košili a to vše zároveň. Přitom však neztrácí šarm a je schopná konverzovat na celou řadu společenských témat od politiky počínaje, tříděním odpadů konče a ještě se tomu smát.

Před Čubičkou je třeba mít se na pozoru :)
Před Čubičkou je třeba mít se na pozoru 🙂

Jestliže vám tedy někdo řekne „Ty seš Čuba“, berte to jako kompliment a vyjádření respektu a obdivu. Protože Čuba prostě umí a ví (a když neví a neumí, tak na to má své lidi) a je především skromná!

Chcete-li, ještě si můžete počíst o Paní Čubě tu, tam se krom jiného dozvíte, jak se vlastně dostala ke kuchtění 🙂

Chcete-li, můžete se do mého kulinářského světa připojit také na facebookutwitteruinstagramu nebo google+. A nebo se rovnou registrovat do Člubu a už vám neuteče žádná novinka, sleva, překvapení ani jiná výhoda, které pro Člubínky chystám.

Víte, že vydávám novou kuchařku?

Po roce intenzivní práce na naší nové kuchařce Vám představuji Velkou obědovou bichli. Vypiplaly jsme ji k ještě větší dokonalosti, a to i díky zpětné vazbě od Vás, našich čtenářů.

Čeká Vás 190 receptů na skvělé vyvážené obědy do krabičky i na talíř, do práce i na výlet. Žádné složité vaření, vše z dostupných surovin a s recepty seřazenými podle sezon.

Koupit novinku v předprodeji

Předprodej Velké obědové bichle

Výhodný předprodej novinky pouze zdeLíbí se vám recept ? Sdílejte ho s přáteli ;o) Díky!

Kolik byste dal/a receptu hvězdiček? (víc = lepší)
Bych blilCelkem hnusnýBrý...noBezva sváčaGastronomickej orgáč! (hodnoceno: 10x, průměr: 4,90, nejlepší: 5)
Loading...
Přečteno 6 110x

Další recepty z kategorií:

Mrkněte na můj nový projekt:

Víc než kuchařka - chytré plánování a nakupování

Jídelníček v čase karantény a náš nový projekt #vicnezkucharka. Mrkněte rovnou na www.vicnezkucharka.cz a nebo na článek zde na blogu, kde se dočtete, o co vlastně jde a proč to celé vzniklo.

Napsala

Bafinky baf. To jsem já, Pavlína osobně. Dobré jídlo, kvalitní šlofíček, pohodoví lidé, černý humor a moje nejmilejší polovička - pro mě jednoduchý recept na spokojený život v dnešním chaosu.

Chcete o mně vědět více?