Množí se počet bytostí, které si lámají hlavu nad tím, co vlastně paní Čuba znamená. Otázka to je téměř filozofická a Čubě samotné nedala dlouhou dobu spát. Ottův slovník naučný také mlčel.  Přemýšlela, jak tento komplexní koncept vysvětlit tak, aby to dávalo hlavu i obě paty.

Nakonec z těchto bezesných nocí (jinak Čuba spí jako poleno) vzešel tento postřeh:

Paní Čuba je označení multifunkční bytosti ženského pohlaví, která umí jednou rukou krájet, druhou rukou smažit na pánvi, jednou nohou u toho vytírat podlahu a druhou nohou žehlit Čubímu muži košili a to vše zároveň. Přitom však neztrácí šarm a je schopná konverzovat na celou řadu společenských témat od politiky počínaje, tříděním odpadů konče a ještě se tomu smát.

Před Čubičkou je třeba mít se na pozoru :)
Před Čubičkou je třeba mít se na pozoru 🙂

Jestliže vám tedy někdo řekne „Ty seš Čuba“, berte to jako kompliment a vyjádření respektu a obdivu. Protože Čuba prostě umí a ví (a když neví a neumí, tak na to má své lidi) a je především skromná!

Chcete-li, ještě si můžete počíst o Paní Čubě tu, tam se krom jiného dozvíte, jak se vlastně dostala ke kuchtění 🙂

Chcete-li, můžete se do mého kulinářského světa připojit také na facebookutwitteruinstagramu nebo google+. A nebo se rovnou registrovat do Člubu a už vám neuteče žádná novinka, sleva, překvapení ani jiná výhoda, které pro Člubínky chystám.Líbí se vám recept ? Sdílejte ho s přáteli ;o) Díky!

Kolik byste dal/a receptu hvězdiček? (víc = lepší)
Bych blilCelkem hnusnýBrý...noBezva sváčaGastronomickej orgáč! (hodnoceno: 10x, průměr: 4,90, nejlepší: 5)
Loading...
Přečteno 6 138x

Další recepty z kategorií:

Mrkněte na můj nový projekt:

Víc než kuchařka - chytré plánování a nakupování

Jídelníček v čase karantény a náš nový projekt #vicnezkucharka. Mrkněte rovnou na www.vicnezkucharka.cz a nebo na článek zde na blogu, kde se dočtete, o co vlastně jde a proč to celé vzniklo.

Napsala

Bafinky baf. To jsem já, Pavlína osobně. Dobré jídlo, kvalitní šlofíček, pohodoví lidé, černý humor a moje nejmilejší polovička - pro mě jednoduchý recept na spokojený život v dnešním chaosu.

Chcete o mně vědět více?