1000 Kč sleva na super kuchyňského robota!!

Český značka G21 krom výkonných mixérů a odšťavňovačů vyrábí také božího celokovového kuchyňského robota s obřím výkonem a hromadou funkcí (neumí snad jen mluvit a sám sebe umýt). A nyní na něj mají slevu 1000 Kč. Do kdy platí netuším, takže šupšup (a pokud už jí na webu nenajdete, asi už přestala platit)

Mou recenzi tohoto dokonalého pomocníka najdete případně tu.


Květnová akční nabídka Tescoma – 20 až 30%!

Českého výrobce nádobí Tescoma snad netřeba představovat. Kvalitní a vychytané věci. V květnu výhodně koupíte třeba pánve, tlakové hrnce, strojek na přípravu těstovin … Mrkni na to tady.

Za zmínění určitě stojí o 20% levnější 10ti dílná sada nádobí Ultima navíc ještě s dárkem zdarma nebo o 33% levnější vychytaný gril na dřevěné uhlí, díky jehož ventilátoru budete mít rozpáleno raz dva (v popisu tvrdí do 5ti minut)


Euronics 2000Kč z nákupu zpět + denně losování

Stačí nakoupit 2 produkty, zaregistrujte se a dostanete slevové kupony v hodnotě 2000 Kč. Navíc každý den proběhne losování a výherce dostane celou hodnotu svého nákupu zpět! Co je v aktuální nabídce?


100Kč a 200Kč na Kasa.cz

Než se dáš do nakupování, tak si POZORNĚ PŘEČTI VŠECHNY BODY, jak se ke slevě dostat.

1) K zobrazení slevového hesla klikni na obdélník vyznačený v kuponu

2) Otevře se Ti v novém okně stránka eshopu, kde sleva platí

3) Přepni zpět do tohoto okna a místo textu kam kliknout uvidíš tajné slevové heslo 😉

[jcorgcrcoupon slug=’Tescoma200k‘ id=’4′] [jcorgcrcoupon slug=’Tescoma100k‘ id=’5′]

Speciální akce na SelkBag!

SPECIÁLNÍ SLEVOVÝ KÓD pouze pro členy Člubu na parádní Selkbag. Ušetříš 350 Kč při koupi jednoho Selkbagu nebo 700Kč při dvou atd. Pokud si chceš počíst, proč někoho Selkbagem obdarovat nebo proč si udělat radost a koupit ho sobě, tak jukni sem.

Při koupi v e-shopu zadej kód fotofom a sleva je Tvá!

selkbag-zare
Selkbag v akci