Spolupráce a reklama


V první řadě já i Čubí muž moc děkujeme za Váš zájem o spolupráci s námi. Nejprve stručně něco málo o tom, kdo je náš čtenář a kolik jich měsíčně je?

 • Denní návštěvnost se pohybuje mezi 500-1000 UIP, počet stránek na návštěvu 1.7, průměrný čas na webu je 2 minuty a 19 vteřin. 75% návštěvnosti je z vyhledávání. (zdroj GA)
 • Aktuálně nasazená SKLIK reklama v pravém bočním sloupci má stabilně přes 50 000 impresí za měsíc.
 • Výkyvy v návštěvnosti dělají emailingy rozesílané vždy s vydáním nového receptu (1x týdně) na aktivní databázi k dnešnímu dni (27.2.) 4923 odběratelů (přibývá cca 40-50 nových odběratelů týdně). 25% lidí emaily otevírá a lehce přes 10% lidí kliká (vždy záleží dle konkrétního receptu. V předmětu je vždy název receptu + případně stručně nakousnutá akce partnera/inzerenta)

75% návštěvnosti jsou ženy, více jak 60% návštěvníků je ve věku 18-44 let (30% 25-34 let)

Web funguje a roste od května 2013.


Co nabízíme:

 1. Bannerovou reklamu nebo branding pozadí (na požádání zašlu ukázku dostupných pozic + velikosti)
 2. Recenze produktů (cokoli, na čem se shodneme a bude tématicky dávat smysl)
 3. Sponzorovaný recept/recepty (například farma pěstující králíky zasponzoruje recept na králíka, v rámci sponzoringu receptu je daná firma vidět i v mailingu, můžeme se domluvit i na videoreceptu, výrobce těstovin zas může být takto představený u tématického těstovinového receptu, na konkrétním receptu s Vaším produktem se vždy společně domluvíme předem)
 4. Soutěž pro návštěvníky blogu/odběratele emailů
 5. Rozeslání kuponu/slevy spolu s receptem všem emailovým odběratelům (či pouze cca 550 odběratelům, kteří jsou na webu registrovaní v členské sekci, tento segment odběratelů má otevíranost emailů a proklikovost cca dvojnásobnou)
 6. Textová reklama/doporučení s odkazem a logem/malým obrázkem produktu v části pod ingrediencemi (nejsledovanější místo blogu) nebo v části pod receptem (ještě nad komentáři) – vždy celoplošně ve všech receptech, případně lze umístit pouze do vybrané kategorie (například reklama na troubu pouze u receptů v kategorii, kde se používá trouba)
 7. Umístění odkazu či reklamního okénka do jakéhokoli staršího receptu (pouze u receptů starších než 3 měsíce)
 8. Nafocení či natočení receptu/produktu pro Vaše použití, s Vaší grafikou, logem, produktem… či nafocení jídel Vaší restaurace – protože jak všichni víme, jíme očima, takže kvalitní fotka na webu či v jídelním lístku udělá opravdu velmi mnoho.
 9. Vytvoření ebooku s recepty pro Vaše použití na Vašem webu
 10. Krom vaření, focení, natáčení a dobrého jídla nás baví (a živí) také marketing, takže je dost možné, že toho vymyslíme víc, nebo Vám přineseme nějaké nové nápady či zpětnou vazbu

Pokud Vás napadne ještě něco, nebráníme se v zásadě ničemu, co dává smysl pro obě strany a bude to i nějakým způsobem zajímavé pro naše čtenáře 🙂

Ceny – dle konkrétní vybrané varianty, délky spolupráce, ceny testovaného produktu…
(např: Bannery 80-300Kč CPT).

Faktura je samozřejmostí. Nejsme plátci DPH (viz také info o provozovateli)

V případě zájmu o spolupráci či další informace prosím napište přímo Čubímu muži na tomas zavináč h2omedia tečka cz.

Váš Čubí páreček Pája a Tom (za chvilku i s úplně maličkatou budoucí následnicí Čubího trůnu Lindou)

Paní Čuba, Čubí muž a zatím ještě schovaná následnice Čubího trůnu
keyboard_arrow_up